YUNANİSTANDAN EV ALMAK

Yunanistan Oturma İzni
09/24/2017

 

Özellikle son yıllarda yurt dışında oturma izni, çalışma izni, ya da vatandaşlık alınabilecek ülkelere olan ilgi gün geçtikçe büyümekte. Gerek ekonomik koşullar gerekse yaşam standardı için özellikle Avrupa ülkelerine yerleşmek isteyen insanların sayısı hiç de az değil. Yurt dışına yerleşmek ve oradaki yaşam koşullarından yararlanabilmek için en hızlı çözüm sunan ülkelerden birisi Yunanistan. Yunanistan’da ev almak, gayrimenkul yatırımı yapmak hem diğer Avrupa ülkelerine göre daha kolay hem de sizi Avrupa Birliğinin tüm fırsatlarından yararlandırmak için güzel bir seçenek olabilir.

Yunanistan’dan Ev Alarak Oturma İzni Sahibi Olun


Yunanistan’da oturum izni almak için gerekli olan yatırımı bir yada daha fazla gayrimenkul alabilirsiniz. Önemli olan satın almış olduğunuz gayrimenkullerin toplam değerinin 250 bin Euro ve üzerinde olmasıdır. 250 bin Euro’luk yatırımı ister tek bir ev satın almak için isterseniz birden fazla küçük gayrimenkuller satın almak için kullanabilirsiniz. Yunanistan’da şartlara uygun şekilde ev aldığınız zaman oturma iznine sahip olabilirsiniz. Bu oturma izni siz, eşiniz ve 21 yaşından küçük çocuklarınız için geçerli olur. Böylece çocuklarınıza Avrupa standartlarında bir eğitim ve yaşam imkanı da sunabilirsiniz. Yunanistan’da ev almak ve bu yatırımı yaparak Yunanistan Golden Visa sahibi olmak için en doğru yol bir danışmanlık firmasından hizmet almak olacaktır.

 

Danışmanlık firmaları formaliteleri sizin adınıza çok çabuk tamamlar ve sizi doğrudan sonuca doğru ulaştırır. Yunanistan’da ev almak ve oturma iznine sahip olup Avrupa’da özgürce seyahat edebilmek her daim Schengen vizesine sahip olabilmek için tek yapmanız gereken bu ülkeden 250 bin Euro değerinde bir gayrimenkul satın almak olacak.

 

Aslına bakarsanız Yunanistan’ın yakın geçmişte yaşamış olduğu kriz sebebi ile bugün Yunanistan’da yatırım yaparak oturma iznine sahip olma imkanı ile çok büyük bir avantaj sunulmaktadır. Ayrıca bir tatil cenneti olan Yunanistan’da yaşam eğlenceli ve keyiflidir. 

Yapacağınız yatırım kısa veya uzun vadede sizlere neler kazandıracağını öğrenmek ve yatırım hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize telefon ve mail yolu ile iletişim sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir