Greek Investment Yatırım Danışmanlığı

Greek investment neler yapar ;

 • - Şirket Kuruluşu
 • - Şube Açılışı
 • - Ortaklık
 • - Şirket Satın Almak
 • - Vergi Danışmanlığı
 • - Sektörel Yatırım
 • - Pazarlama Hizmetleri
 • - Organizasyonun Oluşturulması
 • Greek Investment Yunanistan ‘da yapmak istediğiniz her türlü yatırım için, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında almanızı sağlayan organizasyonel yapıya sahiptir.

  Şirket satın almak, yeni bir iş kurmak, mevcut işinizi genişletmek ve bu hedefleriniz için Yunanistan’da ki fırsatları değerlendirmek istiyorsanız. Hem Yunanistan hem de Türkiye de iş ortaklarımız ve ekibimiz sizlere en avantajlı ve doğru yatırımı yapmanızı sağlamak için en iyi şekilde destek olacak ve işlemlerinizi sonuçlandıracaktır

  Mustafa Serkan ŞAHAN

  KURUCU - YÖNETİCİ ORTAK

  +90 549 776 0891


  Serkan, İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olup, Profesyonel iş hayatına üniversite yıllarında Pamukbank ile başladıktan sonra, IBM Turkey, P&G Turkey, UIB Turkey, Hedef Filo, Doğan Holding, GFK Turkey şirketlerinde finans/muhasebe departmanlarında orta ve üst düzey pozisyonlara yukselmeye kadar devam eden bir kariyere sahip olmuştur. Çeşitli sektörlerde tecrübe edinirken şirket satın alınması, şirket satışları, vergi, raporlama ve finans alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Artık tüm enerjisini Greek investment yatırımcıları için kullanmaktadır.

  Stefanos PANTZOPOULOS

  KURUCU - YÖNETİCİ ORTAK

  +30 698 1691 601


  Stefanos, İstanbul Üniversitesi işletme bölümü mezunu olup, Yunanistan da 50 Yıllık profesyonel iş hayatı tecrübesine sahiptir, bu süreç içerisinde birçok önemli ve üst düzey pozisyonlarda çalışmıştır. Arthur Andersen da partner ve yönetici ortak olarak çalışırken birçok önemli projeye imza atmıştır, ardından KPMG ye bağımsız danışman olarak destek vermiştir. Bu süreçlerde; Bağımsız danışman olarak Yunanistan’nın en büyük bankalarının Yönetim kurulu üyeliği ve denetim komitesi Başkanlığı pozisyonlarında bulunmuştur. Sektörel bilgisi ve eşsiz tecrübelerini Greek investment yatırımcıları için kullanmaktadır. National Bank of Greece Yönetim Kurulu üyesi ve denetim komitesi başkanlığı Astır Palace Hotel Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi Finansbank satın alımı ve sonrasında 2016 Yılına kadar Yönetim Kurulu üyeliği Philip Morris Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi Alpha Bank Greece Yönetim Kurulu üyesi OPAP Lotary Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi

  GEORGE GANOTİS

  HUKUK VE MEVZUAT DANIŞMANI

  +30 698 1691 601


  George, Selanik Aristotelian Üniversitesi hukuk fakültesi mezunu olup, ardından Brüssel üniversitesi ve London school da avrupa birliği ve ekonomi hukuku alanlarında eğitimine devem etmiştir. 35 yıllık hukuk deneyiminde birçok projeye imza atmış olup, yunanistan da önemli görevlerde bulunmuştur. çevre, imar ve kamu işleri bakanlığı ortak çalışmalarında genel sekreterlik görevini yürütürken, birçok uluslararası yatırımcı ve yunan hükümetinin ilgili bakanlıklarına yasal danışmanlık vermiştir. İstihdam bakanlığı danışmanı, avrupa birliği uyum süreci danışmalığı gibi birçok pozisyonda hükümet ile işbirliği halinde olmuştur. George greek investment yatırımcıları için tüm bilgi, birikimi ,uzmanlık ve tecrübelerini kullanarak için siz değerli yatırımcılarımıza destek vermektedir.

  ERSİN NAZALİ

  VERGİ VE HUKUK DANIŞMANI

  +30 698 1691 601


  Ersin, Ankara Üniversitesi Siyasal bilgiler fakültesi Mezunu olup, iş hayatına Athur&Andersen da denetçi olarak başladıktan sonra, ardından maliye bakanlığında 10 yıl kadar hesap uamanlığı yapmış olup, sonrasında dünyanın tanınmış avukatlık bürolarından DLA türkiye ofisinin vergi danışmanlığı böülümünü kurup yönetmiştir. Kendi ofisi olan Nazali tax&legal ve Athur Andersen Türkiye ofisinin yönetici ortak pozisyonunda görevlerine devam etmektedir. Bu sürelerde birçok yerli ve yabancı yatırımcının Türkiye piyasasına giriş ve burdaki aktivitelerini sürdürmelerinde danışmanlık vermis olup, Greek investment için Türkiye de ihtiyaç duyulabilecek yasal ve vergi danışmanlığı alanlarında tecrübelerini paylaşmak için yatırımcılarımıza destek olmaya hazırdır.