Yunanistan Golden Visa Programı

Golden Visa Nedir?

Avrupa birliği üyesi olmayan ülkelerin vatandaşlarına, Avrupa Birliği ülkelerine yatırım yapmak şartı ile belirli bazı haklar tanınır. Bu haklardan en önemlisi de Schengen Vizesi sahibi olmaya hak kazanmaktır. Schengen Vizesi sahibi olan kişiler Avrupa Birliği üyesi olan 28 ülkede rahatça dolaşabilirler. Schengen çok kapsamlı bir vize olduğu için Golden Visa olarak adlandırılır.

Golden Visa Nasıl Alabiliriz?

Avrupa Birliği üyesi olan bütün ülkeler belirli yatırımlar karşılığında vatandaşı olmayan yatırımcılara oturma izni ve Avrupa Birliğinin sağladığı tüm standartlarını yatırımcılarına sağlamakta. Greek Investment sizler için şu an yatırım şartları fırsatlarla dolu olan Yunanistan üzerinden bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Sizler için karlı fırsatlar sunmaktadır.

Golden Visa Sahibi Olmak Neler Kazandırır?

Golden Visa sayesinde Avrupa Birliği üyesi olan Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Avusturya, Belçika, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Letonya, Litvanya, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık, Kıbrıs, Malta,Yunanistan, İrlanda, Macaristan, Bulgaristan, Danimarka, Portekiz, Hırvatistan, Lüksemburg, Slovenya, Slovakya ve Romanya'da dilediğinizce ücretsiz vize alabilirsiniz.

Greek Investment Yasal Süreci Nasıl Takip Eder?

 

Golden Visa Sahibi Olmak İçin Bize Ulaşın